banner
Danışmanlık Farkındalığı
Öğrenci Koçluğu Hizmeti
Öğrenci Koçluğu Hizmeti Hedefi olan öğrenciye, hedeflerine ulaşması için destek oluyoruz ve yol gösteriyoruz. Henüz hedef belirlememiş olan öğrencilerin hedef belirlemesini sağlıyoruz.
 
tümü »
 
Verimli Ders Çalışma Yöntemlerini Belirleme
Verimli Ders Çalışma Yöntemlerini Belirleme Öğrenci koçu, öğrencinin sınavlarla dolu eğitim hayatı boyunca yol göstericisi ve yakın arkadaşıdır. Öğrencinin bu sınavlarda başarılı olabilmesi için verimli ders çalışma yöntemlerini öğretiyoruz.
 
tümü »
 
 
Sınav Kaygısı Önleme Çalışmaları
Sınav Kaygısı Önleme Çalışmaları Öğrenci koçu, öğrenciyi doğru bir şekilde, eksiklerini kapatarak sınava hazırladıktan sonra, başarının önünde olabilecek en büyük engel olan sınav kaygısını önleme çalışmaları yapar.
 
tümü »
 
Kişilik Testleri
Kişilik Testleri Yaptığımız kişilik testleri ile öğrencinin hem doğru hedefi belirlemesini, hem de ders anlatırken öğrenciye nasıl bir yaklaşım uygulanması gerektiğini belirliyoruz ve bu şekilde başarısız olma ihtimalini en aza indiriyoruz.
 
tümü »
 
 
Zeka Türü Tespiti
Zeka Türü Tespiti En önemli hizmetlerimizden biri olan zeka türü tespiti, hem öğrencinin en etkili nasıl ders dinleyebileceği konusunda, hem de doğru meslek seçimi konusunda oldukça yol göstericidir.
 
tümü »
 
Hafıza Teknikleriyle Öğrenme
Hafıza Teknikleriyle Öğrenme Beynimiz bir bilgisayardır. Beyne gereken bilgileri doğru tekniklerle aktararak hem öğrenmeyi kolaylaştırıyoruz, hem de bilgileri kalıcılaştırıyoruz. Böylece ezber yapamayan bir sayısalcı öğrenci rahatlıkla sözel bilgileri öğrenebiliyor, benzer şekilde formül ezberleyemeyen sözelci bir öğrenci rahatlıkla formül öğrenebiliyor.
 
tümü »
 
 
Kariyer Planlama
Kariyer Planlama NLP (Neuro Linguistic Programming) Eğitimi ile, profesyonel bir şekilde kişiliğe uygun kariyer planlama çalışması yapıyoruz ve takibini gerçekleştiriyoruz.
 
tümü »
 
Meslek Seçimi Çalışmaları
Meslek Seçimi Çalışmaları Uyguladığımız testlerle, öğrencinin yeteneği doğrultusunda meslekler rehberi oluşturarak, doğru mesleği seçmesine yardımcı oluyoruz.
 
tümü »
 
 
Sürecin Sıkı ve Dikkatli Takibi
Sürecin Sıkı ve Dikkatli Takibi Yaptığımız bütün çalışmaların temel amacı hedeflediğimiz başarıya ulaşmaktır. Başarı yolundaki sınavlara hazırlanırken eksik bilgileri kapatıyoruz, çalışmalarımızın sonuçlanıp sonuçlanmadığını takip ediyoruz ve sürekli olarak programlarımızı yeniliyoruz.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB